Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Kuba parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Kuboje

Kuba yra komunistinio režimo Karibų salos valstija, turinti baltuosius paplūdimius ir tabako laukus, kurių vaidmuo yra svarbus šalies legendinių cigarų gamybai. Sostine Havanai būdingi pastelinės spalvos namai, 1950 m. Automobiliai ir ispanų kolonijinės architektūros senovės Havanoje, istoriniame 16 a. Centre. Kubos Respublika yra Karibų jūros salynas, įsikūręs tarp Karibų jūros, Meksikos įlankos ir Atlanto vandenyno. Į šiaurę yra Jungtinės Amerikos Valstijos ir Bahamos, Vakarų Meksika, į pietus nuo Kaimanų salų ir Jamaikos bei į pietryčius nuo Haičio.

Bet kokiu atveju mes kalbame apie valstybę, kurioje komunistinė vyriausybė, kuri per 50 metų buvo vyriausybėje, ir toliau valdo ekonomiką gana plačiai, nepaisant neseniai įvykusių atidarymų, kurios, kaip tikimasi, darys poveikį kiekvieno gyvenimo dienos gana lėtai.
Iki 90-ųjų pradžioje neįmanoma įsigyti Kuboje parduodamo turto tiems, kurie nebuvo rezidentai ir (arba) Kubos piliečiai.

Ką nors pasikeitė, net jei ir ne radikaliu būdu, kurį galėtume tikėtis, ypač po to, kai vadovavo Raului Castro, atrodo, kad šalis nori atsisakyti uždarymo politikos, susijusios su užsienio investicijomis, kurioms būdinga tai nuo revoliucijos iki dabarties.

Kol kas dar nėra parduodamas turtas, skirtas parduoti Kuboje ir gyvenantis Kuboje, vis dar yra labai specifinių apribojimų objektas.

Nesvarbu, ar norite pirkti nekilnojamąjį turtą Kuboje, gyventi saloje, ar norite investuoti, gerai, kad žinote visus dalykus, kuriuos mes einame, kad pamatytumėte šiame straipsnyje.

"Miramar" ir "Siboney" yra du apylinkės, kurios 90-tieji metai buvo pastatytos sostinėje Havanoje, kad užsieniečiai galėtų įsigyti savo turtą.
Tai yra sritis, kurioje yra beveik visos pasaulio ambasados, turinčios atstovybę Kuboje ir kur taip pat gyvena didelė diplomatinio personalo dalis.

Norėdami užpildyti paveikslą, taip pat rasite kai kurių užsienio verslininkų, kurie valdo namus viename iš šių dviejų rajonų.

Tai yra du apylinkės, kuriose užsieniečiai gali pirkti nekilnojamąjį turtą, parduodamą Kuboje, nes jie yra vietovės, kurioms taikomi specialūs teisės aktai.

Problema ta, kad tie, kurie nori pirkti namą šiuose du rajonuose, turės susisiekti su užsieniečiu, kuris turi karališkąsias teises ir jį pirkti, nes užsieniečiams dar nėra įmanoma pirkti namus ar kitus pastatus iš kubiečių .
Dėl sukeltų trūkumų padidėjo kainos, o labai paprastam butui jūs išleidžiate skaičių nuo maždaug 150 000 eurų - kainos visiškai nepasiekė Kubos salos rinkos.

Minėtose apylinkėse "Miramar" ir "Siboney" paliko pastatus, išskyrus įprastą išimtį, leidžiančią užsieniečiams įsigyti nekilnojamąjį turtą Kuboje be jokios problemos.

Tai tikrai yra viliojančios galimybės, nes jos yra apartamentai labai naujose nuosavose būstuose, pastatytuose pagal gerus kokybės standartus, kurie taip pat užtikrina bendras erdves, tokias kaip baseinai, saunos ir gimnazijos, taip pat budriai prie įėjimo, kurie šalyje, kurioje yra svarbus nusikalstamumo lygis visada yra pliusas, kuris, žinoma, turi būti įvertintas.

Taip pat reikėtų atsižvelgti į tai, kad šie du rajonai yra labai miesto, kur Kubos dvasia yra maža ir kur gyvenate labai panašiai, kaip tai įvyks pietinėje Ispanijos dalyje.

Tačiau tai yra šalis, kurioje skurdas vis dar kelia pavojų visų turistų, tiek turistų, tiek gyventojų atžvilgiu.

Visuomet geriau atsižvelgti į aprašytą situaciją ir pasirinkti bario (vadinamąsias Kubos ispanines apylinkes vadinasi), kuris yra tinkamas jums ir jūsų šeimos saugumui, jei nuspręsite pirkti turtą, skirtą parduoti Kuboje.

  •  
    Persikėlimas į Kubą: visas vadovas

    Pripažinkite, kad jūs taip pat svajojote net už viską, kad atsisakytumėte ir pereitumėte prie svajonių vietos. Kiek kartų ne jūs buvote ekstatiškas prieš stendą, vaizduojantį nuostabų Karibų jūros paplūdimį? Saulė 365 dienos per metus - puiki atmosfera tiems, kurie mėgsta vasarą, nesugadintas ir spa ...

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 40909

Parduoda Daugiau nei 5 miegamieji, Kuba, La Habana, Vedado, Calle N entre 27 y Jovellar

100,000.00EUR
Parduoda
Daugiau nei 5 miegamieji

165 m²
PARDUODAMAS PRIVATUS NAMAS HAVANOS VEDADOJE gražus namas su 6 miegamaisiais ir 6 vonios kambariais (165 m2), renovuotas 2018 m., Kiekviename kambar...
Olandiško stiliaus turtas, skirtas įvairiems tikslams dėl savo dydžio, vos 20 minučių nuo Havanos Kapitolijaus. Tiesioginis pardavimas su savininku. P...
Namo statybos metai 2014 2 teisinės savybės. 1 antras aukštas, 1 pagrindinis aukštas Gražus originalaus savininko pastatytas namas. Šis namas turi...
Šiuolaikinė 50-ųjų dešimtmečio konstrukcija, visiškai nepriklausoma. Platus portalas su dviem mažais sodais, svetaine, valgomuoju. 4 miegamieji, 1 von...
Optimalios būklės turtas, kurį sudaro 2 namai, vienas yra dviejų aukštų, kitas - paprastas. Jis yra 250 m2 ploto, susideda iš didelio vidinio kiemo, v...
Modernūs apartamentai, kurių bendras plotas yra 90m2, su dviem atskirais įėjimais (su galimybe padalinti), visi neseniai pastatyti, 6 × 6 kambariai, 2...
Cod. 40303

Parduoda Kitas (gyvenamosios paskirties) nekilnojamas turtas, Kuba, Villa Clara, Remedios, Adolfo Ruiz Quintana #108

206,594.50EUR
Parduoda
Kitas (gyvenamosios paskirties) nekilnojamas turtas

350 m²
* Parduodama puiki galimybė, visas verslas: „Hostal-Restaurante Plaza del Cristo“, „Remedios“, „Villa Clara“. Nuosavybėje yra 8 kambariai su oro kondi...
Cod. 40237

Parduoda Namas, Kuba, La Habana, Playa, Calle 9na 9409

120,000.00EUR
Parduoda
Namas

316 m²
Toda la documentacion en orden y el estado constructivo es bueno. tiene cisterna de agua de 4500m3 y 2 tanques elevados. elektridadas 110v ir 220v.,...
Cod. 40178

Parduoda Daugiau nei 5 miegamieji, Kuba, La Habana, Vedado, Calle N entre Jovellar y 27

140,000.00EUR
Parduoda
Daugiau nei 5 miegamieji

165 m²
gražus privatus namas su 6 miegamaisiais ir 6 vonios kambariais (165 kv. m), kiekviename kambaryje yra balkonai, iš kurių atsiveria įspūdingas vaizdas...
Cod. 40156

Parduoda Namas, Kuba, La Habana, La Havana, Playa

561,937.03EUR
Parduoda
Namas

1000 m²
Šią unikalią savybę sudaro: 4 individualūs apartamentai su vonios kambariu, nuosava virtuve ir terasa. 1 pagrindinis namas 2 miegamieji 2 vonios k...
1 / 12
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB