Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Kuba parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Kuboje

Kuba yra komunistinio režimo Karibų salos valstija, turinti baltuosius paplūdimius ir tabako laukus, kurių vaidmuo yra svarbus šalies legendinių cigarų gamybai. Sostine Havanai būdingi pastelinės spalvos namai, 1950 m. Automobiliai ir ispanų kolonijinės architektūros senovės Havanoje, istoriniame 16 a. Centre. Kubos Respublika yra Karibų jūros salynas, įsikūręs tarp Karibų jūros, Meksikos įlankos ir Atlanto vandenyno. Į šiaurę yra Jungtinės Amerikos Valstijos ir Bahamos, Vakarų Meksika, į pietus nuo Kaimanų salų ir Jamaikos bei į pietryčius nuo Haičio.

Bet kokiu atveju mes kalbame apie valstybę, kurioje komunistinė vyriausybė, kuri per 50 metų buvo vyriausybėje, ir toliau valdo ekonomiką gana plačiai, nepaisant neseniai įvykusių atidarymų, kurios, kaip tikimasi, darys poveikį kiekvieno gyvenimo dienos gana lėtai.
Iki 90-ųjų pradžioje neįmanoma įsigyti Kuboje parduodamo turto tiems, kurie nebuvo rezidentai ir (arba) Kubos piliečiai.

Ką nors pasikeitė, net jei ir ne radikaliu būdu, kurį galėtume tikėtis, ypač po to, kai vadovavo Raului Castro, atrodo, kad šalis nori atsisakyti uždarymo politikos, susijusios su užsienio investicijomis, kurioms būdinga tai nuo revoliucijos iki dabarties.

Kol kas dar nėra parduodamas turtas, skirtas parduoti Kuboje ir gyvenantis Kuboje, vis dar yra labai specifinių apribojimų objektas.

Nesvarbu, ar norite pirkti nekilnojamąjį turtą Kuboje, gyventi saloje, ar norite investuoti, gerai, kad žinote visus dalykus, kuriuos mes einame, kad pamatytumėte šiame straipsnyje.

"Miramar" ir "Siboney" yra du apylinkės, kurios 90-tieji metai buvo pastatytos sostinėje Havanoje, kad užsieniečiai galėtų įsigyti savo turtą.
Tai yra sritis, kurioje yra beveik visos pasaulio ambasados, turinčios atstovybę Kuboje ir kur taip pat gyvena didelė diplomatinio personalo dalis.

Norėdami užpildyti paveikslą, taip pat rasite kai kurių užsienio verslininkų, kurie valdo namus viename iš šių dviejų rajonų.

Tai yra du apylinkės, kuriose užsieniečiai gali pirkti nekilnojamąjį turtą, parduodamą Kuboje, nes jie yra vietovės, kurioms taikomi specialūs teisės aktai.

Problema ta, kad tie, kurie nori pirkti namą šiuose du rajonuose, turės susisiekti su užsieniečiu, kuris turi karališkąsias teises ir jį pirkti, nes užsieniečiams dar nėra įmanoma pirkti namus ar kitus pastatus iš kubiečių .
Dėl sukeltų trūkumų padidėjo kainos, o labai paprastam butui jūs išleidžiate skaičių nuo maždaug 150 000 eurų - kainos visiškai nepasiekė Kubos salos rinkos.

Minėtose apylinkėse "Miramar" ir "Siboney" paliko pastatus, išskyrus įprastą išimtį, leidžiančią užsieniečiams įsigyti nekilnojamąjį turtą Kuboje be jokios problemos.

Tai tikrai yra viliojančios galimybės, nes jos yra apartamentai labai naujose nuosavose būstuose, pastatytuose pagal gerus kokybės standartus, kurie taip pat užtikrina bendras erdves, tokias kaip baseinai, saunos ir gimnazijos, taip pat budriai prie įėjimo, kurie šalyje, kurioje yra svarbus nusikalstamumo lygis visada yra pliusas, kuris, žinoma, turi būti įvertintas.

Taip pat reikėtų atsižvelgti į tai, kad šie du rajonai yra labai miesto, kur Kubos dvasia yra maža ir kur gyvenate labai panašiai, kaip tai įvyks pietinėje Ispanijos dalyje.

Tačiau tai yra šalis, kurioje skurdas vis dar kelia pavojų visų turistų, tiek turistų, tiek gyventojų atžvilgiu.

Visuomet geriau atsižvelgti į aprašytą situaciją ir pasirinkti bario (vadinamąsias Kubos ispanines apylinkes vadinasi), kuris yra tinkamas jums ir jūsų šeimos saugumui, jei nuspręsite pirkti turtą, skirtą parduoti Kuboje.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Tai yra nuosavybė, esanti Holguino miesto centre. Labai erdvus ir idealus gyventi erdvioje ir patogioje erdvėje.
Parduodu 2 aukštų nuosavybę su 5 kambariais, 3 vonios kambariais, 6 terasomis, garažu, atskirais įėjimais į abi grindis, racionalaus poilsio ir basein...
Cod. 37320

Parduoda Namas, Kuba, Matanzas, AGRAMONTE, AGRAMONTE

18,866.27EUR
Parduoda
Namas

130 m²
Aš parduodu namą Agramonte, Matanzą, kurį sukūrė architektas. Jame yra šoninis sodas, įėjimas į garažą, didelis sieninis kiemas su vaismedžiais. Jame...
Cod. 36946

Parduoda Namas, Kuba, Sancti Spíritus, Casilda, Becker 1A/Paz y Este

30,000.00EUR
Parduoda
Namas

1 m²
Didelė namo plokštė, 4 atskiros patalpos, šoninis koridorius, virtuvė, porcelianinė grotelė, patalpa, 1 vonios kambarys, vidaus terasa su prieiga prie...
Cod. 36714

Parduoda 3 miegamieji, Kuba, La Habana, Playa, Ave 31

75,000.00EUR
Parduoda
3 miegamieji

150 m²
Aš keistis 1x1, 2x1, 3x1 arba aš parduodu pirkti. Aš girdžiu pasiūlymus ir grįžau prie priklausomybės. ==============================================...
Cod. 36518

Parduoda Daugiau nei 5 miegamieji, Kuba, La Habana, La Havana, CALLE MAXIMO GOMEZ 459

120,000.00EUR
Parduoda
Daugiau nei 5 miegamieji

100 m²
Parduodamas šeimos negozio jau paruoštas 4 savarankiškų patalpų, trijų vonios kambarių, didelės virtuvės ir balkono iki Maximo Gomez gatvės (pagrindin...
Cod. 36460

Parduoda Namas, Kuba, Matanzas, colon, via Niccolo Macchiavelli 116

Reserved negotiation
Parduoda
Namas

281 m²
PARDUODAMI NAMAI, MUITININKYSTĖ MATANZAS, KOLONAS ... ENRREJADO PORTALAS, GYVENAMASIS KAMBARIS, MAITINIMO KAMBARIS, 3CUARTOS, NAUJAS 1BANO, COSINA, TE...
Cod. 36377

Parduoda Namas, Kuba, Holguín, Holguin, Calle 13 #4 Piedra Blanca

55,900.00EUR
Parduoda
Namas

112 m²
112 m2 namas ant 245 m2 ploto šalia kelio einantis į paplūdimius, oro uostą ir vaikščioti po šalį, visas namas buvo pertvarkytas 2016 m., vandentiekio...
Cod. 36366

Parduoda Trulo (tradicinė Italijos Apulijos regiono akmeninė troba), Kuba, Holguín, Holguin, Calle 12 #34 Piedra Blanca

55,900.00EUR
Parduoda
Trulo (tradicinė Italijos Apulijos regiono akmeninė troba)

142 m²
Namas 142 m2 300 m2 sklype netoli kelių, eiti į paplūdimius, į oro uostą ir vaikščioti po šalį, visas namas buvo pertvarkytas 2015 m., Santechnikos me...
Cod. 36349

Parduoda 3 miegamieji, Kuba, Matanzas, Varadero, Ave playa 3902 Lagos # 39y40

Reserved negotiation
Parduoda
3 miegamieji

75 m²
Butas su vaizdu į jūrą parduodamas "Varadero". Jame yra priekinė terasa su vaizdu į jūrą, svetainė, virtuvė, vonios kambarys, du miegamieji ir priekin...
1 / 9
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB