Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Kuba parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Kuboje

Kuba yra komunistinio režimo Karibų salos valstija, turinti baltuosius paplūdimius ir tabako laukus, kurių vaidmuo yra svarbus šalies legendinių cigarų gamybai. Sostine Havanai būdingi pastelinės spalvos namai, 1950 m. Automobiliai ir ispanų kolonijinės architektūros senovės Havanoje, istoriniame 16 a. Centre. Kubos Respublika yra Karibų jūros salynas, įsikūręs tarp Karibų jūros, Meksikos įlankos ir Atlanto vandenyno. Į šiaurę yra Jungtinės Amerikos Valstijos ir Bahamos, Vakarų Meksika, į pietus nuo Kaimanų salų ir Jamaikos bei į pietryčius nuo Haičio.

Bet kokiu atveju mes kalbame apie valstybę, kurioje komunistinė vyriausybė, kuri per 50 metų buvo vyriausybėje, ir toliau valdo ekonomiką gana plačiai, nepaisant neseniai įvykusių atidarymų, kurios, kaip tikimasi, darys poveikį kiekvieno gyvenimo dienos gana lėtai.
Iki 90-ųjų pradžioje neįmanoma įsigyti Kuboje parduodamo turto tiems, kurie nebuvo rezidentai ir (arba) Kubos piliečiai.

Ką nors pasikeitė, net jei ir ne radikaliu būdu, kurį galėtume tikėtis, ypač po to, kai vadovavo Raului Castro, atrodo, kad šalis nori atsisakyti uždarymo politikos, susijusios su užsienio investicijomis, kurioms būdinga tai nuo revoliucijos iki dabarties.

Kol kas dar nėra parduodamas turtas, skirtas parduoti Kuboje ir gyvenantis Kuboje, vis dar yra labai specifinių apribojimų objektas.

Nesvarbu, ar norite pirkti nekilnojamąjį turtą Kuboje, gyventi saloje, ar norite investuoti, gerai, kad žinote visus dalykus, kuriuos mes einame, kad pamatytumėte šiame straipsnyje.

"Miramar" ir "Siboney" yra du apylinkės, kurios 90-tieji metai buvo pastatytos sostinėje Havanoje, kad užsieniečiai galėtų įsigyti savo turtą.
Tai yra sritis, kurioje yra beveik visos pasaulio ambasados, turinčios atstovybę Kuboje ir kur taip pat gyvena didelė diplomatinio personalo dalis.

Norėdami užpildyti paveikslą, taip pat rasite kai kurių užsienio verslininkų, kurie valdo namus viename iš šių dviejų rajonų.

Tai yra du apylinkės, kuriose užsieniečiai gali pirkti nekilnojamąjį turtą, parduodamą Kuboje, nes jie yra vietovės, kurioms taikomi specialūs teisės aktai.

Problema ta, kad tie, kurie nori pirkti namą šiuose du rajonuose, turės susisiekti su užsieniečiu, kuris turi karališkąsias teises ir jį pirkti, nes užsieniečiams dar nėra įmanoma pirkti namus ar kitus pastatus iš kubiečių .
Dėl sukeltų trūkumų padidėjo kainos, o labai paprastam butui jūs išleidžiate skaičių nuo maždaug 150 000 eurų - kainos visiškai nepasiekė Kubos salos rinkos.

Minėtose apylinkėse "Miramar" ir "Siboney" paliko pastatus, išskyrus įprastą išimtį, leidžiančią užsieniečiams įsigyti nekilnojamąjį turtą Kuboje be jokios problemos.

Tai tikrai yra viliojančios galimybės, nes jos yra apartamentai labai naujose nuosavose būstuose, pastatytuose pagal gerus kokybės standartus, kurie taip pat užtikrina bendras erdves, tokias kaip baseinai, saunos ir gimnazijos, taip pat budriai prie įėjimo, kurie šalyje, kurioje yra svarbus nusikalstamumo lygis visada yra pliusas, kuris, žinoma, turi būti įvertintas.

Taip pat reikėtų atsižvelgti į tai, kad šie du rajonai yra labai miesto, kur Kubos dvasia yra maža ir kur gyvenate labai panašiai, kaip tai įvyks pietinėje Ispanijos dalyje.

Tačiau tai yra šalis, kurioje skurdas vis dar kelia pavojų visų turistų, tiek turistų, tiek gyventojų atžvilgiu.

Visuomet geriau atsižvelgti į aprašytą situaciją ir pasirinkti bario (vadinamąsias Kubos ispanines apylinkes vadinasi), kuris yra tinkamas jums ir jūsų šeimos saugumui, jei nuspręsite pirkti turtą, skirtą parduoti Kuboje.

  •  
    Persikėlimas į Kubą: visas vadovas

    Pripažinkite, kad jūs taip pat svajojote net už viską, kad atsisakytumėte ir pereitumėte prie svajonių vietos. Kiek kartų ne jūs buvote ekstatiškas prieš stendą, vaizduojantį nuostabų Karibų jūros paplūdimį? Saulė 365 dienos per metus - puiki atmosfera tiems, kurie mėgsta vasarą, nesugadintas ir spa ...

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 39335

Parduoda 4 miegamieji, Kuba, La Habana, Vedado, calle 21

75,000.00EUR
Parduoda
4 miegamieji

100 m²
Butas įsikūręs kolonijiniame name, gražiame Vedado gyvenamajame rajone, netoli garsiojo viešbučio „Nacional“, po renovacijos, kurį sudaro 2 miegamieji...
Cod. 39153

Parduoda Daugiau nei 5 miegamieji, Kuba, La Habana, Centro Habana, Avenida

150,000.00EUR
Parduoda
Daugiau nei 5 miegamieji

100 m²
Kuba Havanos senamiestyje parduodami apartamentai įvairaus dydžio. Namai tinkami naudoti ir namie. Parduoda tiesiogiai savininkas. Galimybė garažui. N...
Cod. 39079

Parduoda Dvaras, Kuba, Artemisa, Caimito, Finca el Frances caimito

344,984.11EUR
Parduoda
Dvaras

150 m²
Labai gražus 4 ha žemės ūkio paskirties žemės FINCA su gražiomis vaismedžių plantacijomis, mangais, bananais, pupelėmis ir pan. Produkcija parduodama ...
Cod. 39016

Parduoda Pastatas, Kuba, Sancti Spíritus, Casilda, Real 132

180,000.00EUR
Parduoda
Pastatas

700 m²
Nakvynės namai su šešiais kambariais, šešiais vonios kambariais iki Europos standarto visiškai atnaujintose arba naujai pastatytose patalpose, be šoni...
Cod. 38973

Parduoda Daugiau nei 5 miegamieji, Kuba, La Habana, La Havana, Avenida

150,000.00EUR
Parduoda
Daugiau nei 5 miegamieji

100 m²
Kubos Havanos istorinio centro butas 6 kambariai, terasa, įrengta, tinkama naudoti ir priėmimui, jį tiesiogiai parduoda savininkas. Pagalba vietoje I...
Parduodu statomus darbus Antonio Giteros rajone Havana del Este. Darbas yra pamatuose, paruoštas lydyti batų, o visi kauliukai ir velenai (20) yra pag...
Cod. 38765

Parduoda Vasarnamis, Kuba, Matanzas, Varadero, Via Santa Cruz

300,000.00EUR
Parduoda
Vasarnamis

165 m²
Aš ieškau asmens, kuris nori investuoti apie 20000 eurų, kad būtų atnaujintas mano namo 3 aukštas, o po to perparduodamas ir sutinku dėl jo pelno dali...
Cod. 38761

Parduoda Vasarnamis, Kuba, Matanzas, Varadero, Via santa cruz

300,000.00EUR
Parduoda
Vasarnamis

300 m²
Kuboje parduodu dviejų aukštų pastatą ir trečią aukštą. Kiekvienas aukštas yra apie 160 kvadratinių metrų. Informacijos ir nuotraukų siuntimas. dėkoju
Vieta vieno kvartalo nuo Prado ir vieno nuo bulvaro Laisva plokštė ir aukštas statramstis Jis gali būti pratęstas Paprastai dokumentai Kambarys, v...
Cod. 38594

Parduoda Žemė statyboms vystyti, Kuba, La Habana, habana del este, Calle 7 entre B y C

Reserved negotiation
Parduoda
Žemė statyboms vystyti

274 m²
Parduodamas 274,51 m2 plotas Alturas de Boca Ciega, vos keli žingsniai nuo balto smėlio paplūdimio ir krištolo skaidrumo. Urbanizuota žemė (elektra ir...
1 / 11
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
 
 
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB