Parduoda 2 miegamieji, La Havana, La Habana, Kuba, Calle Almendares ente Benjumeda y Desague

Parduoda - Cod. 30672

  • Tipologija: 2 miegamieji
  • Sritis: 70 m²
  • Kambariu skaicius: 4
  • Valstybe: 1

Havana Butas pardavimui
Įsikūręs savivaldybės skyrių "Plaza de la Revolucion" Calle Almendrares tarp Benjumeda ir Desague gatvėse. Tai centralizuotai įsikūręs Bute yra du miegamieji ir vienas vonios su daug gyvenimo ir valgomojo zona ir yra balkonas į gatvę.
Miegamieji yra 4x4 metrų ir yra modernūs baldai ir lovos, ir kiekvienas yra oro kondicionieriai, o vonios kambarys yra didelis 6x4 metrų ir visiškai restauruotas su šiuolaikinėmis apdailos įskaitant naują tualetas ir kriauklė. Puikus komunalinės reiškia šalto ir karšto vandens paleisti 24/7 ir elektros yra visada.
 Virtuvė yra 6x4 metrų ir aprūpintos modernia akmens / marmuro stalviršiai su barstools, viryklė su orkaite, šaldytuvas, šaldiklis ir modernus 8kg talpa skalbimo mašina.
Modernus gyvenamasis plotas yra naujų kušetės, pabaiga stalo ir šviestuvų ir turi plokščiaekraniai televizoriai su nauja modernia Panasonic garso sistema.
Visiškai restauruotas viduje ir išorėje, įskaitant naują plytelių grindys, zonos kilimėliai, nauji dažai ir naują LED apšvietimas visoje daro šį centre butas raktų vieta poilsiui, atostogos nuomos ar sodyba jums ar mylimam žmogui. Pėsčiomis į La Plaza de la Revolucion, Nacionalinis Omnibus terminalas, Jose Marti memorialinis parkas, Portretų Coppelia ledo Creamery, Carlos III Plaza Mall ", Calixto Garcia ligoninė, universitetas Havana Kubos nacionalinis teatras, Lotynų Amerikos stadionas ir Malecon. Puiki galimybė turėti švarią ir modernus butas Havana širdyje!

APSILANKYMAI ĮRAŠYTI PAGAL šis skelbimas

Apsilankymai suskirstyti pagal kilmės šalis

Datų intervalo keitimas

Užklausa apie šią nuosavybę


REALIGRO FREE ADVERT
Norėčiau gauti informacijos atnaujinimus apie panašius pasiūlymus
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atšaukti
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB