Parduoda Žemė statyboms vystyti, habana del este, La Habana, Kuba, calle final No. 19 entre calle 78 y Carretera de Casablanca

Parduoda - Cod. 38897

  • Tipologija: Žemė statyboms vystyti
  • Sritis: 249 m²
  • Kambariu skaicius: 2 1/5
  • Valstybe: 1

Parduodu statomus darbus Antonio Giteros rajone Havana del Este. Darbas yra pamatuose, paruoštas lydyti batų, o visi kauliukai ir velenai (20) yra pagaminti. Turtas tvarkingas kartu su statybos projektu, įskaitant statybos licenciją, taip pat tvarkingai, visi registruoti ir patvirtinti būsto ir fizinio planavimo. Turtas susideda iš 259 kvadratinių metrų (PLUS, kuris nori žinoti, kodėl PLUS susisiekia), o visa perimetro grandinė yra uždaryta blokais ir vartais. 220v ir 110v, priskirti vandeniui, kuris jau sumontuotas ¾ matu, aš taip pat įtraukiu visus batus naudojamus plienus ir lankus, taip pat 1000 litro pluošto cemento cisterną „Manau“, tiksliai nežinau galios, bet tai yra iš didžiausių, taip pat palieku šiek tiek smėlio, kurio nežinau, kiek tai yra, bet šiek tiek akmens, gal 2–3 metrų akmens.

P.S. kas nori daugiau informacijos, pvz., nekilnojamojo turto dokumentų, projekto licencijos ar daugiau nuotraukų, kurios manęs prašo el. laiško, nes čia sunku pateikti tiek daug nuotraukų.

APSILANKYMAI ĮRAŠYTI PAGAL šis skelbimas

Apsilankymai suskirstyti pagal kilmės šalis

Datų intervalo keitimas

Užklausa apie šią nuosavybę


REALIGRO FREE ADVERT
Norėčiau gauti informacijos atnaujinimus apie panašius pasiūlymus
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atšaukti
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB